22.12.2013

Informacje

Przepraszam, ale na razie muszę zawiesić tego bloga. Z przyczyny prostej- brak czasu. Nie wiem czy jeszcze tutaj wrócę, nie mówię, że nie:) Dziękuję wszystkim którzy tutaj wchodzili, czytali, komentowali to dla mnie dużo znaczy;)

Potrzebuję chwili przerwy, niedługo wracam...:)

Do zobaczenia!

+Ewa ma być na 100% w X-FACTOR, oraz dzisiaj o godz. 15:00 będzie można zobaczyć ją na 4fun.tv :)


9 komentarzy:

 1. K.M
  Szkoda,że zawieszasz bloga bo był bardzo fajny i dużo można było się z niego dowiedzieć.Ale doskonale cię rozumiem i zdaje sobie z tego sprawe ,że brakowało ci czasu.Więc tobie DARIA i wszystkim Farnoholikom życze wesołych świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego dobrego w nowym roku.I miejmy nadzieje,że w tym nowym roku czasami znajdziesz czas na bloga i wrzucisz jakąś notke.Sledziłem twojego bloga przez dwa lata codziennie i dziękuje ci za niego fajna sprawa.SIEMANKO.
  KONRAD.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję takiej wytrwałości!:) Miło mi jest bardzo, że wchodziłeś tak systematycznie:)
   +jak pisałam niżej teraz malutka przerwa, a potem wracam na bloga i postaram się Was nie zawieść i pisać jak najczęściej notki!;)

   Usuń
 2. Hej zartujesz prawda?!! :(( Nie,błagam!!!!! Ja czytałam każdą notkę... Dodawaj je rzadziej,tak raz na tydzień,góra dwa art na tydz. Informuj tyko o naprawdę ważnych wydarzeniach,ale nie zapominaj o nas :(( Wiem,że to zajmuje sporo czasu,ale nie rezygnuj całkowicie :(:( Dziękuję Ci,choć się nie znamy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba właśnie tak zrobię, bo zrozumiałam, że bardzo dużo włożyłam czasu i pracy w tego bloga i szkoda by było teraz to wszystko porzucić..:) Także teraz mała przerwa i obiecuję, że wrócę na bloga:)

   Usuń
 3. To najlepszy blog o Ewie,ja czytałam każdy post... Liczę że do niego wrócisz nie wytrzymam bez info o Ewusi

  OdpowiedzUsuń
 4. Super że bd w x factorze,ale szkoda,że zawieszasz bloga :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale musisz Daria do nas wrócić jak już odpoczniesz :D Bo skąd jak nie z twojego bloga dowiemy się konkretnych informacji o naszej idolce :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cóż,szkoda ::((((

  OdpowiedzUsuń
 7. GŁOSUJEMY NA EWĘ W 2 KATEGORIACH!
  1. http://muzyka.onet.pl/newsy/opole-2014-glosuj-na-superjedynki-superartystka-ewa-farna-sylwia-grzeszczak-czy/shty0
  2. http://muzyka.onet.pl/newsy/opole-2014-glosuj-na-superjedynki-superalbum-plyta-ewy-farnej-sylwii-grzeszczak-czy/hx69s

  OdpowiedzUsuń

Komentarze z przekleństwami, obrażające Ewę, Jej Fanów, lub autorkę bloga będą natychmiast usuwane!