21.08.2013

Facebook & Zlot

z fb;

(21.08);

,,Po calodniowej pracy w studio, czas na zabawe! Koncert w Palacu Prezydenckim- Glen Hansard, super bylo!!!! Jutro znow studio, dobrej nocki;-).  

Po celodeni praci ve studiu, je cas na zabavu:-). Koncert na Prazskem Hrade- Glen Hansard- skvele!!! Zitra zase studio, dobrou noc;-)''(19.08);

,,Jezeli chcecie wspierac piosenke ZNAK, to tu tez mozna glosowac... :) 
Cieszymy sie na ZLOT FANOW! :)  

Wasz Fan Team''


----

,,Dziekujemy!! :) 1.miejsce!!!  
Wasz Fan Team''----------------------------

Do zlotu pozostało 2 dni
Kolejna niespodzianka;

Tuż po Spotkaniu Muzycznym odbędzie się after party w LOFT Bilard Club! Wejście tylko dla osób posiadających bilet-cegiełkę na Spotkanie Muzyczne! Ewa Farna zamieni się w rolę dj'a i rozkręci kolejną imprezę! Wstęp dla osób +16 iii symboliczne 3 złocisze za przejazd winda do nieba, czyli Złotoryjskiego Loftu!

Jesteś z Wrocławia, a nie masz jak dojechać na zlot? Żaden problem! Organizatorzy zadbali o wszystko, o dojazd również;)  

- Dodatkowo podstawione busy z Wrocławia (ul. Dawida) które zabiorą fanów bezpośrednio do Złotoryi w godzinach:  
7:40, 9:30, 12:00, 13:00 - bus jedzie ok 1,5h do Złotoryi. 
- Wysiadajcie koło Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji, tam wolontariusze będą Was odbierać i prowadzić na miejsce noclegu i zlotu! (Będą miały akredytacje). 
- Bilety-cegiełki, koszulki do odebrania w biurze zlotu na terenie liceum ogólnokształcącego! - Dla chętnych osób, które nie dostały się do Mistrzostw fanów w płukaniu złota - mogą nauczyć się płukać złoto za darmo! Szkoła płukania będzie trwała od godziny 12:00 do 14:00 - wypłukane złoto zabieracie ze sobą!  
- Ktoś chce zwiedzić miasto w wolnej chwili? Muzeum, Baszta Kowalska i nie tylko! Wszystko będzie dla Was otwarte!


Zdjęcie ze spotkania wolontariuszy zlotu;


+ Kolejne zdjęcia z Rumburku;Pierwszą gwiazdą naszej akcji EWA FARNA - jedna z najpopularniejszych Artystek w Polsce . Swoją karierę rozpoczęła jako nastolatka, dziś ma już na koncie 3 płyty, a kolejna - z której pochodzi singiel "Znak" , już się zbliża ! Chcesz zaśpiewać z nią na prawdziwej Scenie? Teraz masz taką możliwość !!! :)

2 komentarze:


  1. u mnie konkurs zapraszam fashion-world-fashion-style.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda że nie będę na zlocie fanów ale na pewno będzie super xD
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Komentarze z przekleństwami, obrażające Ewę, Jej Fanów, lub autorkę bloga będą natychmiast usuwane!